Apple One

Życie w kraju nad Wisłą do łatwych nie należy. Nie raz musimy zaciskać pasa, lub iść na kompromisy i często zazdrościmy mieszkańcom bogatszych krajów. Produkty z nadgryzionym jabłuszkiem są drogie, to niezaprzeczalny fakt. Źródłem tej “drogości” są między innymi: wysokość podatków i poziom zarobków, co przekłada się na niższą siłę nabywczą naszej waluty. Na szczęście polski rynek jest coraz bardziej zauważany przez Cupertino, o czym dyskutowaliśmy m.in. w kompocie #107. A nasza ulubiona firma wie, że motorem napędowym sprzedaży komputerów i urządzeń mobilnych są w znacznej mierze powiązane z nimi usługi.

Na jednej z ostatnich prezentacji usłyszeliśmy bardzo przyjemną wiadomość – Apple wprowadza do swojej oferty (a w zasadzie już wprowadziło) “paczkę” usług, zwaną Apple One, w wyjątkowo korzystnej cenie, zwłaszcza dla nas. Postanowiliśmy przybliżyć Wam wszystkie aspekty tego pakietu oraz korzyści, jakie przynosi jego wybór, zarówno dla użytkownika indywidualnego jak i całej rodziny.

Zawartość Apple One:

Zwiększanie pakietu miejsca w usłudze iCloud

Jeśli subskrybujesz usługę Apple One i używasz innego konta Apple ID z miejscem w iCloud

Chmura rodzinna – witryna wsparcia Apple

Partnerem applejuice i sponsorem podkastu kompot jest firma Synology.

Nasz podkast znajdziecie w iTunes (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

Jesteśmy również dostępni dla Was pod adresem e-mail kompot[at]applejuice.pl

Apple One
Tagged on: