Drobne acz pożyteczne aplikacje na iOS i iPadOS

Co jakiś czas przeglądamy zasoby naszych urządzeń po to, by znaleźć ciekawe apki, którymi będziemy mogli się z Wami w kompocie podzielić. O sile dowolnej platformy świadczy nie tylko specyfikacja sprzętu, ale przede wszystkim ilość i jakość dostępnego na nią oprogramowania. Z tym pierwszym (tzn. ilością) Apple w przypadku urządzeń mobilnych nie ma problem, ale to drugie wymaga od użytkownika czasu na zapoznanie się z aplikacjami.

Sam system (iOS/iPadOS) oferuje dziś więcej możliwości niż parę lat temu, więc deweloperzy mają coraz trudniejsze zadanie, by znaleźć braki i załatać słabe punkty. Na szczęście ludzka wyobraźnia i kreatywność zdają się nie mieć granic.

Poniżej łącza do apek omówionych w audycji:

Ściereczki, czyli nasza zbiórka na WOŚP o której mówmy na końcu odcinka znajdziecie tu.

Tip odcinka: aplikacja mobilna Synology C2 Password dla iOS w wersji beta

Partnerem applejuice i sponsorem podkastu kompot jest firma Synology.

Nasz podkast znajdziecie w Apple Podcasts (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), obejrzeć na YouTube (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

Drobne acz pożyteczne aplikacje na iOS i iPadOS
Tagged on: