Jeszcze zdążysz ofiarować bezcenną pomoc

Krótko przed Świętami Bożego Narodzenia oddaliśmy w Wasze uszy specjalny podkast. Oraz zaprosiliśmy do zaangażowania się w program dożywiania dzieci w szkołach pod nazwą Pajacyk, prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną.

Już niedługo kończą się wyjątkowe aukcje charytatywne, w których trzy popularne jabłkowo-zorientowane podkasty: kompot, czyli MacPodcast oraz ThinkApple wystawiły specjalne gadżety pod licytacje.

 

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji wziąć udziału we wspólnej zabawie, zrób to teraz!

 

Cały dochód z każdej z poniższych aukcji będzie przekazany na Pajacyka który pomaga nakarmić najbiedniejszych uczniów w Polsce.

 

Kultowy i pożądany iKubas – MacPodcast

Mieści sporo kawy która doda Wam energii na cały dzień. Przechowuje również identyczną ilość herbaty która rozgrzeje w zimne dni. I co ważniejsze możecie myć go w zmywarce. A logo Mój Mac Magazyn wygląda na nim wyjątkowo. Tak samo, jak dobrze smakują pite z niego napoje!

 

 

Niepowtarzalny zestaw ThinkApple Retro – ThinkApple Podcast

Zestaw retro stworzony specjalnie na tę okazję i przekazany przez DoNiceSky. W jego skład wchodzą:

  • kubek Apple Retro
  • etui Apple Retro do wybranego modelu iPhone’a (od iPhone’a 5 w górę)
  • skórka Apple Retro na MacBooka (Pro/Air/12″)

 

 

Wyjątkowy, pojemny i szybki dysk twardy USB – kompot Podcast

Po pierwsze: piękne i trwałe grawerowane logo podkastu. Po drugie: limitowana edycja, istnieje tylko kilka sztuk tego przedmiotu. Po trzecie: aluminiowa obudowa i wykonanie, którego sam Jonathan Ive by się nie powstydził. Do tego złącze USB-C zgodne z USB 3.1. (interfejs o przepustowości 10 Gbit/s). Wewnątrz dysk twardy WD Blue 500GB. Jedym słowem idealne i stylowe akcesorium dla Twojego Maca.

 

 

Jeszcze zdążysz ofiarować bezcenną pomoc
Tagged on: