Kobieta XXI w. – wywiad z Dominiką Stanisławską

Udało się! Namówiliśmy do wspólnego nagrania przedstawicielkę płci pięknej – Dominikę Stanisławską. To druga kobieta, którą gościmy w kompocie (wywiad z Jolą Soją z K7 znajdziecie tutaj). Dominika jest doświadczonym prawnikiem i świadomą Mac-userką, która od lat wykorzystuje w zaawansowanym zakresie produkty Apple w swojej pracy i życiu prywatnym. Jest również odpowiedzialna za Mac-ewangelizację osób ze swojego otoczenia. Zapraszamy do odsłuchu interesującej rozmowy, która sprawiła nam wyjątkową przyjemność. Dowiecie się na czym polega praca prawnika, jakie technologie determinują bezpieczeństwo IT w działalności różnych firm, jaka jest dziś rola kobiet w branży i jak są postrzegane.

Lista niezbędnego oprogramowania w pracy Dominiki:

Tip odcinka: oficjalna wersja systemu operacyjnego dla pamięci NAS Synology – DiskStation Manager 7.1 już dostępna! Jeśli masz problem z aktualizacją a wcześniej instalowałeś/aś pakiet Surveillance Station 9.0 betaprzeczytaj.

Zapraszamy również do nagrania specjalnego MacGadki z naszym skromym udziałem, oraz do dołączenia do zbiórki w serwisie siepomaga.

Partnerem applejuice i sponsorem podkastu kompot jest firma Synology.

Nasz podkast znajdziecie w Apple Podcasts (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), obejrzeć na YouTube (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

Kobieta XXI w. – wywiad z Dominiką Stanisławską
Tagged on: