Co dobrego znajdziecie w MacBook Po 16″ 2019?

Szesnaście Królestw – (chiń. upr. 十六国; chiń. trad. 十六國; pinyin: Shíliù guó; Wade-Giles: Shih-liu-kuo) – epoka historii Chin trwająca od roku 304 do 439, w trakcie której ich część północna była podzielona na rywalizujące ze sobą krótkotrwałe państwa, rządzone niemal wyłącznie przez dynastie obcego pochodzenia.

Karmiczna liczba 16 – jest liczbą emocjonalnej gotowości do nauki. Wypływa ona ze starych struktur i wyznaczonych wzorów. Jeżeli dług karmiczny numer 16 jest obecny na numerologicznej mapie, oznacza on zniszczenie wszystkiego co przestarzałe i narodziny czegoś nowego. Liczba 16 oznacza zatem transformację.

16″ – przekątna ekranu najnowszego notebooka Apple: MacBooka Pro. To o nim rozmawiamy w dzisiejszym kompocie. Tak się złożyło, że Remek stał się szczęśliwym posiadaczem (nie wygiętej) wypasionej, słodkiej szesnastki a Marek wciąż docenia ponadczasowość najlepszego do niedawna modelu – MacBook Pro 15″ Retina z połowy 2015 roku. Dyskutujemy o zmianach na lepsze, o elementach, które zmian się nie doczekały oraz o naszych oczekiwaniach. Przy okazji porównujemy oba modele z innymi jabłuszkami oraz konkurencją. Dla sympatyków cyferek i wykresów załączamy wyniki przeprowadzonych testów w następujących programach:


 

Nasz podkast znajdziecie w iTunes (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

Jesteśmy również dostępni dla Was pod adresem e-mail kompot[at]applejuice.pl

Co dobrego znajdziecie w MacBook Po 16″ 2019?
Tagged on: