MacKomPodkast Świąteczny

Tradycyjnie, już drugi raz, postanowiliśmy przed świętami spotkać się w szerszym gronie, aby podsumować ten kończący się rok i powróżyć odrobinę w kwestii tego, co chcielibyśmy i przewidujemy zobaczyć w nachodzącym. Tym razem, dołączyli do nas gospodarze MacPodcastu, czyli Kuba Baran i Przemek Marczyński.

Oczywiście, korzystając z tej okazji kolejny raz podejmujemy kroki aby wspomóc szczytny cel. Dlatego zapraszamy Was, droczy Słuchacze i Czytelnicy (obojga płci) do udziału w naszych aukcjach, z których dochód w całości przekażemy na Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Krasnem.

Poniżej znajdziecie linki do poszczególnych przedmiotów:

Powyższe etui przekazał na licytację nasz wierny słuchacz – Marek Kujawa. Dziękujemy!

Aukcje naszych Przyjaciół “po fachu”:

Dodatkowo, jeżeli nie jesteście zainteresowani aukcjami a chcecie pomóc wybrany przez nas cel, zachęcamy Was do wpłat na konto Domu Dziecka lub powiązanej z tą instytucją Fundacji Dobry Anioł.

Dane do przelewów:

  • Fundacja DOBRY ANIOŁ ul. Gdańska, Białystok
    13 1500 1083 1210 8011 0592 0000
  • Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Krasnem
    90 1020 1332 0000 1502 0385 6408

W tytule przelewu napiszcie proszę, „Od słuchaczy kompotu i MacPodcastu”. Będziemy również wdzięczni, jeżeli dacie nam znać o takich przelewach i kwotach. Pozwoli nam to oszacować ile udało nam się dzięki tej akcji zebrać środków.

Serdecznie dziękujemy i zaproszamy Was do odsłuchu!

Nasz podcast znajdziecie w iTunes (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), wysłuchać w serwisie Spotify (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

Jesteśmy również dostępni dla Was pod adresem e-mail kompot[at]applejuice.pl

MacKomPodkast Świąteczny
Tagged on: