MacKozer i Cashculator dla Maca – wywiad

Niektórzy tylko mówią, inni i mówią i działają. MacKozer to człowiek, którego można lubić albo i nie, ale jednego czego nie można mu zarzucić, to bierność. Archeolog, muzyk, bloger, nauczyciel i programista – ciekaw ilu z Was (i nas również) może pochwalić się tak zróżnicowaną karierą?

Krystiana gościmy kolejny raz,  nie tylko dlatego, że to barwna postać, tym raze również dlatego, że w dużej mierze przyczynił się do powstania nowej wersji aplikacji Cashculator dla macOS. Nie jest to jednak tylko reklama, wszyscy wiemy, że o sile platformy decydują aplikacje dla niej dostępne. Dla kogo przeznaczona jest nowa aplikacja Apparent Software dowiecie się z najświeższego kompotu.

Tip odcinka: Harmonogram zasilania w NASach Synology.

Partnerem applejuice i sponsorem podkastu kompot jest firma Synology.

Nasz podkast znajdziecie w Apple Podcasts (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), obejrzeć na YouTube (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

MacKozer i Cashculator dla Maca – wywiad
Tagged on: