mini Mac – maxi moc

Chcielibyśmy Wam dać pod choinkę nowego Maca z Apple Silicon, jednak ponieważ taki gest jest poza naszymi możliwościami, oddajemy w Wasze uszy kompot w całości poświęcony Macu mini. Tak się stało, że “przypadkiem” jedyny stacjonarny komputer z chipem M1 spośród trzech zaprezentowanych ostatnio przez Apple urządzeń, trafił w nasze ręce, a dokładniej w ręce Remka. Na tę okoliczność nagraliśmy pewnego rodzaju wywiad, którego celem było zebranie wrażeń i doświadczeń po kilku tygodniach intensywnego użytkowania.

Adresy stron produktów i usług wspomnianych w podkaście:

W tym szczególnym okresie szczególnego roku chcielibyśmy życzyć Wam, drodzy słuchacze i słuchaczki spokojnych, szczęśliwych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas pozwoli nam wszystkim odpocząć, zdystansować się do codziennych trosk i problemów, oraz czerpać radość z bliskości ważnych dla nas osób.

Partnerem applejuice i sponsorem podkastu kompot jest firma Synology.

Nasz podkast znajdziecie w iTunes (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

Jesteśmy również dostępni dla Was pod adresem e-mail kompot[at]applejuice.pl

mini Mac – maxi moc
Tagged on: