W nowym kinie – trochę inny kompot

“Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma…” – zapewne część z Was (ta starsza) pamięta refren piosenki, rozpoczynający się tymi słowami. Może nie do końca tak jest, ale na pewno wielu z nas robi wiele fajnych rzeczy poza pracą i nauką. Nie zawsze są to działania produktywne, bo przecież odpocząć i się zwyczajnie rozerwać też trzeba. Kinematografia, zwana też X muzą potrafi nie tylko zabić czas, ale też wywoływać emocje, oderwać nas od monotonni codzienności, zdystansować się do wielu spraw. O tym, jak ważne znaczenie ma dla odbiorców oferta filmowa wie dobrze nasza ulubiona firma, która ponad półtora roku temu wystartowała z własną usługą streamingu oryginalnych produkcji Apple TV+.

Postanowiliśmy zaprosić do kompotu najbardziej kompetentną w temacie osobę – Jana Urbanowicza, pasjonata filmów i seriali, gospodarza podkastu Inna Kultura. Rozmawiamy między innymi o tym, co Apple udało się osiągnąć, czym może nas jeszcze zaskoczyć (w temacie domowego kina), co warto obejrzeć i na co czekamy.

Dla pełniejszego obrazu przyglądamy się nieco szerzej całemu rynkowi, konkurencji zarówno w kategorii streamingu jak i telewizji oraz kinom. Zapraszamy!

Partnerem applejuice i sponsorem podkastu kompot jest firma Synology.

Nasz podkast znajdziecie w Apple Podcasts (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

W nowym kinie – trochę inny kompot
Tagged on: