Bierzemy w obroty iPada 9Gen

Komputer to dziś nieodłączny towarzysz naszego życia, którego kształt i forma zmienną jest niczym kameleon. iPhone bryluje w testach wydajności, MacBooki podobnie, nawet tak osobisty i niewielki gadżet jak Apple Watch dysponuje mocą obliczeniową większą niż urządzenia z zeszłego tysiąclecia.

Apple jako jedynej firmie udało się wdrożyć skutecznie na rynek tablety i wygląda na to, że ten sektor sprzętowy świetlaną przyszłość ma jeszcze przed sobą. Choć ideologia iPad-only jednych kusi a innym wydaje się zbyt radykalna, warto sprawdzić w jakim zakresie tego typu urządzenie może zastąpić klasyczny komputer. Idealną okazją na takie testy jest nowy iPad 9 generacji, odświeżony niedawno i dostępny w przystępnej cenie.

Czy ten iPad EDU, albo raczej ECO to dobra inwestycja? Czy sprawdzi się tylko jako inteligentny notatnik? A może tablet to jednak wciąż fanaberia? Dzielimy się z Wami naszymi przemyśleniami w tym zakresie, na bazie kilkudniowych testów iPada 9Gen w zestawie z Apple Pencil 1Gen.

Nasz podkast znajdziecie w Apple Podcasts (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

Bierzemy w obroty iPada 9Gen
Tagged on: