Czy 13 okaże się feralna – test iPhone 13 mini i 13 Pro

Smartfon… dziś to już nie telefon a komputer z funkcją komunikacji głosowej i pisemnej (czy raczej tekstowej). Chyba większość z nas nie wyobraża sobie już świata bez tego jakże osobistego gadżetu. Nic więc dziwego, że z wypiekami na twarzy oglądamy każdorazowo, corocznie Keynote Apple, na których prezentowane są nowe wersje tak pożądanych urządzeń. Można się zżymać, że nowe odsłony iPhonów nie są tak przełomowe jak słuchawka, która 14 lat temu permanentnie zmieniła rynek tych urządzeń oraz ich postrzeganie przez użytkowników, ale nie można zarzucić, że firma stoi w miejscu i nie oferuje żadnych udoskonaleń.

Tegoroczne modele są znacząco lepsze, nawet od poprzedników z 2020 roku w co najmniej trzech obszarach: ekran, aparat i bateria. Mimo to, postanowiliśmy kompleksowo przyjrzeć się również pozostałym zmianom.

Nasz podkast znajdziecie w Apple Podcasts (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

Czy 13 okaże się feralna – test iPhone 13 mini i 13 Pro
Tagged on: