Kiedy warto wymieniać iPhone’y i Apple Watche?

Parafrazując klasyka: “tanio to już było”… Z wypiekami na twarzach oglądaliśmy ostatnią prezentację Apple. Mina zrzedła gdy zobaczyliśmy ceny, nasze – polskie, rzecz jasna. Produkty Apple były drogie zawsze, ale my drenaż portfela odczuwamy znacznie bardziej dotkliwie niż np. mieszkańcy USA. Zakup sprzętu z jabłuszkiem to dla wielu z nas spore wyrzeczenie. Chęci to jedno, możliwości – drugie. Półśrodkiem w tej sytuacji jest wyprawa do sąsiadów, gdzie na zakupach można nieco zaoszczędzić.

Na szczęście produkty Apple znane są ze swojej długowieczności oraz wieloletniego wsparcia, co jest ewenementem w branży, bo niewielu producentów ma podobną politykę i gwarantuje uaktualnienia oprogramowania przez 4-5 lat. Postanowiliśmy przeanalizować, które z posiadanych urządzeń wymienimy a które nie, uzasadniając podjęte decyzje. Gdy środków brak, zdrowy rozsądek musi wkroczyć do akcji!

Tip odcinka: monitorowanie kondycji dysków w systemie DSM7.1

Partnerem applejuice i sponsorem podkastu kompot jest firma Synology.

Nasz podkast znajdziecie w Apple Podcasts (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), obejrzeć na YouTube (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

Kiedy warto wymieniać iPhone’y i Apple Watche?
Tagged on: