Kompot – Odcinek Zero

Witajcie!

Czasem trudno zacząć od czegoś konkretnego, wtedy łatwiej zacząć od niczego. Tak właśnie narodził się odcinek zerowy.

Staramy się w nim wyjaśnić, co nas podkusiło aby zacząć nagrywać podcast. Opowiadamy też trochę o tym, w jakim kierunku chcemy poprowadzić to przedsięwzięcie. Nie bylibyśmy również sobą, gdybyśmy nie pochwalili się swoimi osiągnięciami. Wierzymy głeboko, że ten projekt przyćmi nasze poprzednie dokonania.

Jeśli chcelibyście aby materiał był dostępny jeszcze w jakiejś innej formie – czekamy na uwagi. Bardzo nam zależy, by trafić w Wasze gusta więc piszcie śmiało, co Wam się spodobało a co wymaga poprawy. Liczymy też bardzo na Waszą pomoc w tworzeniu kolejnych odcinków. Jesteśmy otwarci dla całej polskiej społeczności Apple, jeśli więc tworzysz coś ciekawego przy użyciu sprzętu z nadgryzionym logo i chcesz przekazać część tej wiedzy innym, serdecznie Cię zapraszamy. Tylko my – Apple Userzy – możemy pokazać innym, że komputery, smartfony i tablety z jabłuszkiem nie służą do lansu a do konkretnej pracy, nikt nas w tym nie wyręczy.

Nasz podcast znajdziecie w iTunes (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

 

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:

Remek Rychlewski @RZoG

Marek Telecki @mantis30

Całe przedsięwzięcie firmuje natomiast konto @ApplejuicePl

 

Jesteśmy również dostępni dla Was pod adresem e-mail kompot[at]applejuice.pl

 

Kompot – Odcinek Zero
Tagged on: