Muzyczna uczta

17 maja bieżącego roku Apple zapowiedziało kolejną muzyczną rewolucję – streaming muzyki w jakości bezstratnej (a nawet studyjnej Apple Digital Masters) oraz wybranych albumów w technologi przestrzennej Dolby Atmos/Spatial Audio. Czekaliśmy niespełna miesiąc. Wkrótce po WWDC2021 mogliśmy w końcu przekonać się, na własne uszy, co te zmiany (do których Apple przygotowywało się “po cichu” w zasadzie od dwóch dekad) oznaczają dla nas – subskrybentów usługi, słuchaczy, melomanów i audiofilów. Co ważne, nowy poziom jakości otrzymaliśmy bez dodatkowych opłat!

Z przyjemnością i satysfakcją przedyskutowaliśmy ów temat z naszym gościem – Kubą Baranem, którego pasja do muzyki jest Wam znana równie dobrze, co nam. A przy okazji rozłożyliśmy nieco dźwiękowe technikalia na czynniki pierwsze.

Partnerem applejuice i sponsorem podkastu kompot jest firma Synology.

Nasz podkast znajdziecie w Apple Podcasts (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

Muzyczna uczta
Tagged on: