Peek Performance – Apple Event 8.03.2022

No i po Keynote. W prezentacji nazwanej Peek Performance Apple przedstawiło całkiem sporo, ale oczywistym gwoździem programu był nowy komputer stacjonarny Mac Studio dostępny również w konfiguracji z procesorem M1 Ultra. Tradycyjnie postanowiliśmy skomentować to wydarzenie i podzielić się osobistymi odczuciami. Także i my mamy asa w rękawie! Jest nim Miłosz Staszewski z K7, który zaszczycił nas swoją obecnością i zarażał entuzjazmem. Zapraszamy do odsłuchu.

Wszystkie nowości przedstawione podczas prezentacji:

Errata: w emocjach nie zauważyliśmy, że Tim Cook był ubrany w kolorach Ukrainy: niebieski sweter i żółta opaska do Apple Watch. Subtelnie.

Tip odcinka: Uwierzytelnianie dwuelementowe Synology DSM / SRM

Zapraszamy również do nagrania specjalnego MacGadki z naszym skromym udziałem, oraz do dołączenia do zbiórki w serwisie siepomaga.

Partnerem applejuice i sponsorem podkastu kompot jest firma Synology.

Nasz podkast znajdziecie w Apple Podcasts (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), obejrzeć na YouTube (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

Peek Performance – Apple Event 8.03.2022
Tagged on: