Finansowy ogryzek z Michałem

Oszczędzają bogaci i nam się opłaci – kto z Was nie zna tego sloganu? Zapewne większość. A ilu słuchaczy i słuchaczek pamięta książeczki SKO? Dajcie znać!

Gościmy dziś naszego ulubionego guru finansowego – Michała Masłowskiego znanego m.in. z podkastu MacGadka, portalu MyApple oraz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Postanowiliśmy poradzić się Michała, w co warto dziś inwestować, jak rozumieć niektóre terminy związane z finansami, jak minimalizować ryzyko i przygotować się na przyszłość. Ledwie liznęliśmy temat, a mikrofony rozgrzały się wręcz do czerwoności. Nagranie popełniliśmy miesiąc temu. Sporo się dzieje na świecie, więc wybaczcie, jeśli jakaś sugestia aktualna wcześniej, straciła nieco na trafności. Chętnych do inwestowania zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Finax.

Michał prosił nas o wprowadzenie dobrej erraty. Górny limit opłaty za rodzime fundusze inwestycyjne to 2%.

Tip odcinka: platforma Synology DiskStation Manager 7.1 w wersji beta

Zapraszamy również do nagrania specjalnego MacGadki z naszym skromym udziałem, oraz do dołączenia do zbiórki w serwisie siepomaga.

Partnerem applejuice i sponsorem podkastu kompot jest firma Synology.

Nasz podkast znajdziecie w Apple Podcasts (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), obejrzeć na YouTube (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

Finansowy ogryzek z Michałem
Tagged on: