Setapp – róg obfitości, zapoznanie z platformą

Od ponad tygodnia wiecie (no chyba, że Wam to umknęło), że applejuice zostało dostrzeżone, docenione i pozyskało wsparcie nowego sponsora – MacPaw, firmę skupiającą świetnych programistów, posiadającą w portfolio wiele znanych i uznanych programów oraz stojącą za interesującym rozwiązaniem dystrybucji oprogramowania, platformą Setapp.

Stwierdziliśmy, że zdecydowanie należy się Wam wyjaśnienie, co stanowi zaletę subskrypcji względem innych znanych sposobów na pozyskiwanie dostępu do software, a także jak zrealizowana jest ta usługa od strony technicznej. W najbliższym czasie skupimy się na przybliżeniu Wam wybranych aplikacji z katalogu Setapp. Niecierpliwi (i nie tylko) mogą bez ryzyka sprawdzić we własnym zakresie ofertę Setapp, za darmo przez tydzień.

Partnerem applejuice i sponsorem podkastu kompot jest Setapp.

Nasz podkast znajdziecie w Apple Podcasts (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

 

Setapp – róg obfitości, zapoznanie z platformą
Tagged on: