Turbowyczynowce w nadświetlnej – Apple Event 18.10.2021

Słowo (a w zasadzie plotka) stało się ciałem – Apple spuściło nowe MacBooki Pro ze smyczy! Wczorajsza konferencja pod wdzięczną nazwą Unleashed podniosła temperaturę nie tylko żądnym takich właśnie doznań klientom, ale zapewne w równie wysokim stopniu – konkurencji. Już zeszłoroczne, pierwsze komputery z czipem Apple Silicon M1 zaskoczyły swoją niesłychaną wydajnością, oferując przy tym nieprzyzwoicie długi czas pracy na baterii. Przedstawione podczas Keynote nowe procesory (a konkretnie SoC): M1Pro oraz M1Max podniosły poprzeczkę jeszcze wyżej. Znacznie wyżej!

Aaa… no i jeszcze powitaliśmy kolorowe HomePody mini oraz słuchawki AirPods 3 generacji, ale to już tylko lukier.

Na gorąco, z wypiekami na twarzach, drżącymi głosami relacjonujemy to zdarzenie jednocześnie prosząc o wyrozumiałość, jeśli z powodu nadmiaru emocji i nagrywania pod presją czasu (by kompot trafił do Was jak najszybciej) jakieś błędy, przeoczenia i nieścisłości się wkradły.

Partnerem applejuice i sponsorem podkastu kompot jest Setapp.

Nasz podkast znajdziecie w Apple Podcasts (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

 

Turbowyczynowce w nadświetlnej – Apple Event 18.10.2021
Tagged on: