Synology C2 Backup

Witajcie w 173 odcinku podkastu kompot – podkastu, w którym wyciskamy sok z jabłek! Tak tradycyjnie powitał Was Remek, ale dzisiejsza audycja to kameralny koncert na trzy głosy, bo poza gospodarzami usłyszycie zacnego gościa, którym jest Przemysław Biel, reprezentujący firmę Synology. Zaprosiliśmy go do wspólnego nagrania, by wypytać o nową usługę, która pojawiła się w zestawie C2Synology C2 Backup (w wersjach dla użytkowników indywidualnych oraz dla firm). Czym różni się od C2 Storage, czy kopie zapasowe robione w chmurze zwiastują odejście do przysłowiowego lamusa dedykowanych sprzętowych rozwiązań NAS? Włączcie odcinek, a usłyszycie rzetelne i wyczerpujące odpowiedzi na te i wiele innych poruszonych kwestii.

Od siebie nieskromnie dodamy, że dzięki zadanym Przemkowi pytaniom kilka brakujących funkcjonalności trafiło na listę feature requests. Trzymajcie kciuki, razem na pewno zwiększymy szanse na to, że pojawią się w niedalekiej przyszłości! Jeśli po przesłuchaniu mielibyście wątpliwości czy ta usługa będzie dla Was odpowiednia, zapraszamy do założenia konta i wypróbowania 30-dniowego darmowego demo, do którego nie potrzeba nawet podawać danych płatności.

Partnerem applejuice i sponsorem podkastu kompot jest firma Synology.

Nasz podkast znajdziecie w Apple Podcasts (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), obejrzeć na YouTube (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

Synology C2 Backup
Tagged on: