Ulubione aplikacje na Mac – wiosna 2019

Mimo, że sprawdzony zestaw narzędzi zwykle towarzyszy nam “od zawsze” to zdarza się, że dajemy szanse nowym programom. Trafiamy na nie przypadkiem – by zaspokoić ciekawość lub zabić czas, z polecenia – bo jak wiadomo poczta pantoflowa to najlepsza reklama, bądź po krótszych lub dłuższych poszukiwaniach – mających na celu znalezienie rozwiązania naszego problemu.

W większości odcinków kompotu przedstawiamy różne aplikacje związane z tematem, a sporadycznie przybliżamy zbiór perełek, które przyciągnęły naszą uwagę na dłużej, na tyle by zagościć na stałe na dysku, a często również by usprawiedliwić kurację odchudzającą portfela.

W sześćdziesiątym piątym podkaście przedstawiamy nasze typy pod umownym tytułem: macOS – Wiosna 2019. Podzielicie się z nami Waszymi?

Odsyłacze do witryn programów:

Nasz podkast znajdziecie w iTunes (link), możecie też dodać do swojego ulubionego czytnika RSS (link), wysłuchać w serwisach: Spotify (link), Google Podcasts (link), TuneIn (link), Overcast (link), Castbox (link), PlayerFM (link), Pocket Casts (link), myTuner (link) lub przesłuchać bezpośrednio w przeglądarce (link).

Zapraszamy do kontaktu na Twitterze:
Remek Rychlewski @RZoG.
Marek Telecki @mantis30.
Natomiast całe przedsięwzięcie firmuje konto @ApplejuicePl.

Jesteśmy również dostępni dla Was pod adresem e-mail kompot[at]applejuice.pl

Ulubione aplikacje na Mac – wiosna 2019
Tagged on: